Kontakt

Gråbrödersgatan 8, 211 21 Malmö
040/50 50 80

info@visualisera.se

Direktkontakt

Helena Eriksson, 0708-324052 (arkitekt, delägare)
helena.eriksson@visualisera.se

Ylva Rosenlund, 0708-324053 (arkitekt, delägare)
ylva.rosenlund@visualisera.se

Anders Landor, 0708-324051 (grafik och 3D-visualisering, delägare)
anders.landor@visualisera.se

Andreas Battinelli (civilingenjör, systemutveckling)
andreas.battinelli@visualisera.se

Karl Wirén (arkitekt, 3D-visualisering)
karl.wiren@visualisera.se

Mattias Eriksson (3D-visualisering)
mattias.eriksson@visualisera.se

Niclas Olsson (3D-visualisering)
niclas.olsson@visualisera.se

Kanchana Wanaraja (3D-visualisering)
kanchana.wanaraja@visualisera.se

Therese Nilsson (3D-visualisering)
therese.nilsson@visualisera.se

(Tjänstledig 2017) Maggan Eriksson (3D-modellering, CAD)
maggan@visualisera.se

Frida Wiklund (3D-visualisering)
frida.wiklund@visualisera.se